You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Ru
Контакты: +380678428984 Прием заказов - Пн-Пт: с 10:00 до19:00, Сб-Вс: с 11:00 до 17:00

ПОДАРОЧНЫЕ СЕРТИФИКАТЫ


Правила використання

Сертифікат має властивості попередньої оплати за товари, що будуть передані в майбутньому його пред’явнику, на суму, що дорівнює номіналу Сертифіката.

Сетрифікат надає його пред’явнику право обміну Сертифіката на будь-які товари з представленого в салоні білизни Balconette (Торговий центр ГородОК, Київ, Петрівка, пр.Московський, 23. Адреса в ТЦ: 2 поверх,  вул.Грецька,9, далі «салон») асортименту за ціною, дійсною на момент отримання товарів протягом строку дії Сертифіката.

Номінал Сертифіката вказується у гривні та дорівнює його вартості. 

Строк дії Сертифіката: з моменту його придбання і до дати, зазначеної у графі «Дійсний до» на Сертифікаті.

У випадку, якщо протягом строку дії Сертифіката не буде реалізоване право на отримання товарів в межах його номіналу, зобов’язання салону щодо відпуску товарів у рахунок номіналу Сертифіката припиняється, а сума, сплачена за Сертифікат, залишається в розпорядженні салона і поверненню не підлягає. Власник Сертифіката втрачає право на його використання згідно з даними Правилами з 21:00 години дати останнього дня строку дії Сертифіката.

Сертифікат може бути використаний тільки один раз. Для отримання товарів у межах номіналу Сертифіката пред’явник повинен передати та залишити його співробітнику салону. Можливе використання декількох Сертифікатів за одним чеком. 

Сертифікат не є іменним: використати Сертифікат може як особа, що особисто його придбала, так і будь-яка інша особа, яка пред’явила Сертифікат.

Якщо вартість товару перевищує номінал Сертифіката, його пред’явник доплачує різницю між номіналом Сертифіката та вартістю товару. Якщо вартість товару нижче за номінал Сертифіката, різниця його пред’явнику не компенсується.

Сертифікат не підлягає поверненню та зворотньому обміну на грошовий еквівалент.

У випадку втрати, Сертифікат підлягає безкоштовному відновленню при пред’явленні документів, що засвідчують особу, яка придбала Сертифікат. 

Адміністрація салону  залишає за собою право не приймати Сертифікат у випадку виникнення сумнівів щодо його дійсності або наявності пошкоджень. 

Придбання Сертифіката свідчить про сплату його вартості у розмірі номіналу Сертифіката та згоду Власника (пред’явника) Сертифіката з цими Правилами.